Na jakie alergie jesteśmy narażeni zimą?

alergia

Wydawałoby się, że zima to pora roku, która jest przyjazna dla alergików. Nic bardzie mylnego – uczulenie na roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt domowych czy pyłki drzew to problem, z którym alergicy borykają się także zimą. Dowiedz się jak możesz zminimalizować przykre objawy alergii korzystając z technologii w oczyszczaczach powietrza Samsung.

Posprzątaj dokładnie

Kurz może uprzykrzyć życie alergikom w momencie, gdy rozpoczynamy gruntowne porządki, np. przed świętami. Podczas zdejmowania zasłon i firanek, a także pościeli i zimowych koców przeznaczonych do uprania, cząsteczki kurzu, a także alergeny z sierści zwierząt, zalegające w mieszkaniu wzbijają się w powietrze i mogą być przyczyną przykrych objawów alergii. Aby temu przeciwdziałać, warto postawić na skuteczny odkurzacz wyposażony w wysokoskuteczny filtr. Odkurzacz Samsung Jet™ to bezprzewodowe urządzenie o wysokiej mocy aż do 550 W, z 5-stopniowym systemem filtracji HEPA, który wyłapuje aż do 99,99 %[1] mikrocząsteczek kurzu i alergenów nie pozwalając im wydostać się na zewnątrz. W połączeniu z wydajną baterią, która zapewnia aż do 60 minut[2] pracy urządzenia, bez konieczności ładowania, jest gwarancją doskonale posprzątanego mieszkania. Do odkurzacza dołączone są akcesoria w postaci szczotki Soft Action oraz końcówki do polerowania, które umożliwiają jeszcze skuteczniejsze odkurzanie różnych powierzchni i dotarcie do najmniejszych zakamarków w domu. Dokładnie odkurzone mieszkanie to podstawa, jeśli mamy w domu alergika.

Dbaj  o czyste powietrze

Zanim jednak kurz i alergeny osiądą na meblach,  książkach czy na domowych tekstyliach, ich cząsteczki niezauważalnie krążą w powietrzu. Alergia na roztocza kurzu daje o sobie znać już jesienią, gdy włączamy ogrzewanie. Wtedy też kurz zalegający w mieszkaniu, nawet jeśli nie widać go gołym okiem, wraz z ciepłym powietrzem unosi się i zaczyna dokuczać osobom z alergią. Co więcej, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że już w lutym rozpoczyna się pylenie takich drzew jak olcha, leszczyna i cis. W marcu i kwietniu pyli brzoza i topola, więc reakcja układu odpornościowego na białka, będące składnikiem pyłku, może występować nieprzerwanie aż do późnej wiosny. Na szczęście o jakość powietrza w domu skutecznie zadba oczyszczacz marki Samsung, który usuwa aż do 99,97%[3] mikroskopijnych cząsteczek. Oczyszczacze powietrza Samsung działają niezwykle skutecznie dzięki zastosowaniu 3 filtrów. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10. Czyste powietrze w domu sprawia, że lepiej funkcjonujemy w nim na co dzień i lepiej się wysypiamy. Z punktu widzenia alergika rola oczyszczacza powietrza w zachowaniu dobrego samopoczucia jest nieoceniona.

Dzięki odkurzaczowi Samsung Jet™ oraz oczyszczaczowi powietrza, możesz mieć pewność, że przestrzeń jest przyjazna dla wszystkich domowników. Oczyszczacz wyposażony w zaawansowane filtry przyniesie prawdziwą ulgę osobom cierpiącym na alergie, a także opóźni moment, w którym kurz w mieszkaniu stanie się widoczny. W walce z roztoczami kurzu ważne jest regularne odkurzanie, które dzięki Samsung Jet™ jest nie tylko skuteczne, ale także bardzo wygodne. Teraz, korzystając z promocji przygotowanej przez Samsung, możesz liczyć na jeszcze więcej korzyści.

Skorzystaj z promocji i odbierz prezent

Kupując oczyszczacz powietrza Samsung lub odkurzacz Samsung Jet™, otrzymasz wyjątkowy prezent:

  • Przy zakupie odkurzacza Samsung Jet™ – modele 90, 75 i 70 – stację czyszczącą, dodatkową baterię lub zestaw akcesoriów, które idealnie sprawdzą się przy sprzątaniu samochodu lub trudno dostępnych zakamarków w domu. Przy zakupie Samsung Jet 70 dostępnym prezentem jest zestaw akcesoriów.
  • Przy zakupie oczyszczacza powietrza – modele AX90, AX60, AX47, AX40, AX34 – dodatkowy filtr (w przypadku modelu AX90 dwa filtry). Z takim zestawem nie musimy się martwić o zakup nowych filtrów przez okres nawet 2 lat.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja produktu w ciągu 14 dni od zakupu z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu (tabliczki znamionowej) z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie.

Obie promocje rozpoczynają się 2 listopada 2020 roku. Promocja odkurzaczy Jet™ obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku. Promocja oczyszczaczy powietrza Samsung obowiązuje do 31 stycznia 2021 roku.