Drzwi do łazienki — co warto o nich wiedzieć?

drzwi lazienkowe

Drzwi do łazienki są jednym z kluczowych elementów wyposażenia tego pomieszczenia. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się tylko prostym detalem, to warto zastanowić się, jak wiele funkcji i zalet kryje się za tym elementem.

Wentylator łazienkowy – co warto wiedzieć?

lazienka wentylator

Jeśli kiedykolwiek miałeś łazienkę ze słabą wentylacją, wiesz, jak ważny jest dobry wentylator. Dzięki niemu w pomieszczeniu nie robi się zbyt duszno, ale też zapobiega on gromadzeniu się wilgoci, która może prowadzić do powstawania pleśni. Ale kiedy przychodzi do wyboru wentylatora, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. W tym wpisie pomożemy Ci przebrnąć przez różne […]

Bateria 3 otworowa retro – dlaczego jest tak popularna?

bateria lazienkowa

Bateria 3 otworowa retro jest konstrukcją, która zdecydowanie zyskuje na popularności, szczególnie w dzisiejszych czasach. Jest to spowodowane wieloma różnorodnymi czynnikami, które warto wziąć pod uwagę między innymi podczas przeprowadzania remontu. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Eksperci odpowiadają.

Modne akcesoria do łazienki – przegląd trendów

akcesoria lazienkowe

Modne akcesoria Decor Walther to bardzo ważny element wyposażenia każdej łazienki. W ten sposób może ona zyskać dawny blask. Należy jednak pamiętać o tym, aby kierować się kilkoma najważniejszymi elementami co do wyboru. W jaki sposób to zrobić? Fachowcy odpowiadają.

Bateria prysznicowa z deszczownicą – kiedy warto się na nią zdecydować?

bateria prysznicowa

Bateria prysznicowa z deszczownicą to rozwiązanie, które pojawia się zazwyczaj w nowoczesnych łazienkach. Cechuje się większą powierzchnią i wpływa na duże rozproszenie wody. Efektem tego jest oczyszczający i relaksujący deszcz, którego intensywność łatwo regulować za pomocą wygodnego pokrętła. Dlaczego warto ją mieć w prysznicu? Podpowiadamy.

Pro poziomica – o czym mowa w praktyce?

poziomica

Wykorzystanie poziomicy pozwala szybko sprawdzić, czy powierzchnia znajduje się idealnie w poziomie. Krzywizny podczas budowy i remontu są zdecydowanie niewskazane. Nawet małe zaniedbania w tej kwestii rzutują na całość projektu i mogą przyczynić się do powstania poważnych uszkodzeń.

Płytki Cerrad – co powinniśmy o nich wiedzieć?

aranzacja plytek

Nie da się ukryć, że na dzień dzisiejszy płytki są jednym z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych. Nie jest to jednak nc zaskakującego, jeśli weźmiemy pod uwagę szereg zalet takiego rozwiązania. Czy płytki Cerrad to gwarancja szerokiego wyboru? W jaki sposób dokonać wyboru odpowiedniego modelu? Dlaczego płytki Cerrad to rozwiązanie godne uwagi? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania […]

Wanna z hydromasażem i jej największe zalety

wybor wanny

Wanny z hydromasażem są uważane w naszym kraju za pewnego rodzaju wyznacznik luksusu. Są one jednak coraz bardziej dostępne, przez co na montaż tego typu wanny w swoim mieszkaniu czy też domu pozwolić sobie może coraz więcej osób. Jakie są największe zalety wanny z hydromasażem?

Tapeta do łazienki, czyli jak w nowoczesny sposób zaaranżować wnętrza?

lazienka

W ostatnim czasie bardzo modne stało się układanie na ścianie w łazience płytek. Wiele mówi się o ich zaletach, bowiem są odporne na działanie wody i nadmierną wilgoć. Tymczasem ciekawym rozwiązaniem okazują się być tapety do łazienki, które powracają do łask. Będą one dobrym wyborem przede wszystkim dla osób, które chcą, aby ich łazienka wyglądała […]

Funkcjonalna łazienka do relaksu lub szybkiej pielęgnacji

wystroj lazienki

Urządzanie łazienki stanowi jedna z największych wyzwań w nowym domu lub mieszkaniu. Najczęściej łazienki nie miewają zbyt dużej i pokaźnej powierzchni. Z tego powodu jej wyposażenie bywa niezwykle trudne. Zdecydowanie to największych wyzwań należy zdecydowanie pomiędzy zamontowaniem wanny lub prysznica. Każda z tych opcji ma swoje plusy oraz minusy, które należy bezwzględnie rozważyć biorąc pod […]