DIZAJNS

blog wnętrzarski

Kategoria: Łazienka

Granat i butelkowa zieleń. Najmodniejsze kolory w Twojej łazience

Łazienka to miejsce, w którym zaczynamy dzień, szykując się do pracy i nabieramy sił, relaksując się wieczorem. Dlatego tak ważne jest, aby była ona funkcjonalna, dostosowana do naszych potrzeb oraz po prostu piękna. Z pomocą przy aranżowaniu przestrzeni kąpielowej przychodzi nam najnowsza kolekcja modułowych mebli łazienkowych – Azzura, która wprowadzi do niej kolor…

Read More

Międzynarodowy design w Geberit: Christoph Behling

Twórczość Christopha Behlinga jest tym, co pozwala odróżnić wzornictwo dobre, od tego doskonałego. Jego design opiera się na ponadczasowych rozwiązaniach, klasycznych formach i szlachetnych materiałach. Jako główny projektant TAG Heuer tworzy wysokiej klasy szwajcarskie zegarki, ale to nie jedyny przejaw szwajcarskiej precyzji, który znajdziemy w jego portfolio.

Read More

Mała łazienka w wielkim stylu

Łazienka o małym metrażu może być piękna, wystarczy pamiętać o kilku zasadach. Najważniejsza jest baza. Wykończenie ścian i podłóg to podstawa dobrego projektu, która nada wnętrzu stylowy charakter. Natomiast odpowiednio dobrane wyposażenie zapewni wygodne codzienne użytkowanie. W portfolio polskiej marki Opoczno znajdziemy efektowne kolekcje płytek ceramicznych i gresów polecanych do wnętrz o niewielkim…

Read More

Sposób na spersonalizowaną łazienkę

Indywidualne podejście do projektu pozwala stworzyć przestrzeń sanitarną odpowiadającą na gusty, styl życia i potrzeby wszystkich mieszkańców. Łazienka „szyta na miarę” wymaga jednak zastosowania dedykowanych rozwiązań. Jednym z nich są odwodnienia prysznicowe, takie jak TECEdrainprofile. Dzięki nim nawet nieustawne i niewielkie pomieszczenie może zamienić się w domowe SPA.

Read More

Łazienka bez granic – dlaczego warto wybrać odpływ liniowy

Walk-in, czyli otwarta kabina prysznicowa – najczęściej pozbawiona brodzika – to rozwiązanie aranżacyjne, który na dobre zadomowiło się we współczesnych łazienkach. Stało się to za sprawą jej niepodważalnych zalet, surowej formy i niebywałej praktyczności. Z czasem jej wygląd ewaluował i wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników.

Read More

Olśniewająca łazienka bez skazy

Łazienka to wnętrze, które w takiej samej formie zostaje z nami przez długie lata. Tu – inaczej niż w salonie lub sypialni – zmiana stylu może być niezwykle trudna w realizacji i wymagająca dużych nakładów finansowych. Dlatego architekci wnętrz radzą, by łazienkę urządzić w stylu ponadczasowym, nie ulegającym przelotnym modom z Instagrama. Bawimy…

Read More

Co jest najważniejsze w aranżacji łazienki?

Łazienka jest jednym z najintymniejszym pomieszczeniem w domu. Dzięki odpowiedniej aranżacji możemy sprawić, że miejsce to uzyska inny wymiar. Aby osiągnąć zadawalający efekt i stworzyć designerską łazienkę, należy skupić się na detalach i umiejętnie połączyć wszystkie elementy wykończenia.

Read More

Komfortowy salon kąpielowy – łazienka z kabiną prysznicową walk-in

W ostatnim czasie otwarte przestrzenie łazienkowe cieszą się niezwykłym powodzeniem. Nic dziwnego, wyglądają niezmiernie oryginalnie i gustownie. Idealnym dopełnieniem takich przestrzeni będą kabiny prysznicowe walk-in.

Read More

Mała łazienka – optyczne powiększenie

Jak urządzić małą łazienkę? Łazienka to zazwyczaj jedno z najmniejszych pomieszczeń czy to w domu czy mieszkaniu. Dlatego każdy zapewne niejednokrotnie zadał sobie to pytanie. Tak więc należy pamiętać o kilku zasadach, które pozwalają wizualnie powiększyć wnętrze, nie tylko w łazience.

Read More

Modne i nowoczesne umywalki

Łazienka jest znaczącym miejscem w każdym domu. To pomieszczenie, które zazwyczaj jako pierwsze odwiedzamy tuż po przebudzeniu – musi więc być zaaranżowane w taki sposób, abyśmy czuli się w nim dobrze i przyjemnie.

Read More