DIZAJNS

blog wnętrzarski

Kategoria: Łazienka

Co jest najważniejsze w aranżacji łazienki?

Łazienka jest jednym z najintymniejszym pomieszczeniem w domu. Dzięki odpowiedniej aranżacji możemy sprawić, że miejsce to uzyska inny wymiar. Aby osiągnąć zadawalający efekt i stworzyć designerską łazienkę, należy skupić się na detalach i umiejętnie połączyć wszystkie elementy wykończenia.

Read More

Komfortowy salon kąpielowy – łazienka z kabiną prysznicową walk-in

W ostatnim czasie otwarte przestrzenie łazienkowe cieszą się niezwykłym powodzeniem. Nic dziwnego, wyglądają niezmiernie oryginalnie i gustownie. Idealnym dopełnieniem takich przestrzeni będą kabiny prysznicowe walk-in.

Read More

Mała łazienka – optyczne powiększenie

Jak urządzić małą łazienkę? Łazienka to zazwyczaj jedno z najmniejszych pomieszczeń czy to w domu czy mieszkaniu. Dlatego każdy zapewne niejednokrotnie zadał sobie to pytanie. Tak więc należy pamiętać o kilku zasadach, które pozwalają wizualnie powiększyć wnętrze, nie tylko w łazience.

Read More

Modne i nowoczesne umywalki

Łazienka jest znaczącym miejscem w każdym domu. To pomieszczenie, które zazwyczaj jako pierwsze odwiedzamy tuż po przebudzeniu – musi więc być zaaranżowane w taki sposób, abyśmy czuli się w nim dobrze i przyjemnie.

Read More

Oszczędzająca wodę armatura łazienkowa

Dużo mówi się o tym, że na za jakiś czas doświadczymy suszy na świecie. Dlatego ludzie zastanawiają się, jak zaoszczędzić wodę i szukają sposobów na rozsądne z niej korzystanie. To może być zbawienne dla środowiska, ale również dla naszego portfela. Szacuje się, że najwięcej wody zużywa się w łazience. Dlatego wybierając baterie łazienkowe,…

Read More

Kwiatowa metamorfoza łazienki

Dawkę pozytywnej energii, jaką funduje nam słoneczna aura warto wykorzystać na odświeżenie łazienki. Pogodne kolory i kwiatowe dekoracje sprawią, że wnętrze będzie prezentować się wyjątkowo.

Read More

Łazienka w dobrym świetle – estetyczne i bezpieczne oprawy wodoszczelne

Funkcjonalne i ergonomicznie zaprojektowane oświetlenie łazienki wymaga odpowiedniej wiedzy aranżacyjnej. Walory praktyczne powinny łączyć się z dobrym designem, a dodatkowo lampy muszą być odporne na oddziaływanie wody i wilgoci, czyli specyficzne warunki panujące w tym pomieszczeniu. Jak zatem z sukcesem poradzić sobie z tymi wyzwaniami? Idealną propozycję stanowią oprawy wodoszczelne marki Labra, która…

Read More

Cersanit przedstawia nowe kolekcje łazienkowe w formacie 30×60

Cersanit stale aktualizuje swoje portfolio nietuzinkowych i inspirujących kolekcji. Każdy projekt tworzony jest na filarach wieloletniej tradycji oraz nowoczesnych rozwiązań, a efekt końcowy zawsze zaskakuje. Marka Cersanit chcąc stale proponować swoim klientom świeże i wyjątkowe rozwiązania wprowadza do portfolio nowe kolekcje płytek w popularnym formacie 30×60. Swoją premierę mają także dwa zupełnie nowe szkliwa –…

Read More

Fokus na detal – wybieramy przycisk spłukujący

Niewielki, a wiele od niego zależy. Nie tylko w wymiarze funkcjonalnym, ale także dla estetyki pomieszczenia. Jako jedyny widoczny element spłuczki podtynkowej, przycisk ma swoją rolę w aranżacji łazienki. Podpowiadamy, jakie jego cechy warto wziąć pod uwagę, by osiągnąć efekt, o jakim marzymy.

Read More

Modne aranżacje z powiewem luksusu

Postawmy zatem na nutę luksusu i udajmy się do paryskiej willi, tajskiego spa czy eleganckiego weneckiego hotelu. Wszystko to możliwe do zaprojektowania w naszych czterech ścianach, dzięki marce Cersanit.

Read More