Zestawy prysznicowe z deszczownicą – poznaj ich największe zalety

Prysznic z deszczownicą to świetna alternatywa dla zwykłych głowic prysznicowych. Zapewnia wyjątkowe doznania podczas wieczornej kąpieli, a także przyjemne pobudzenie w czasie porannego prysznica. Oto 3 najważniejsze zalety tego rozwiązania.

Prysznic z deszczownicą – maksymalny relaks

Czy jest coś przyjemniejszego niż relaksacyjny prysznic po ciężkim dniu w pracy lub wyczerpującym treningu na siłowni? Trzeba przyznać, że na potencjalnej liście pojawiłoby się niewiele pozycji. Strumień ciepłej wody, który generują panele prysznicowe z deszczownicą sprawia, że całe ciało odpoczywa, a umysł się relaksuje.

Odprężający wpływ tego rodzaju kąpieli udowodniony został naukowo. Jak przekonują naukowcy, masujący charakter spadającej wody poprawia krążenie krwi, a także rozluźnia mięśnie. Przekłada się to na poprawę zdolności regeneracyjnych organizmu – co ma ogromne znaczenie w przypadku wyczerpującej pracy zawodowej lub aktywnego uprawiania sportu.

Wygodny jak prysznic z deszczownicą

Za wyborem prysznica z deszczownicą przemawia również fakt, że jest to rozwiązanie dużo wygodniejsze niż klasyczny prysznic. Biorąc kąpiel nie trzeba już trzymać słuchawki, aby woda spadała na ciało. Co ważne, producenci deszczownic oferują swoim klientom wiele możliwości. Na rynku bez trudu znajdziemy prysznice z wieloma opcjami natrysku – od mocnego strumienia, aż po rozproszoną mżawkę. Dla każdego, znajdzie się coś dobrego.

Deszczownica w łazience – wyjątkowy design

To kwestia, na którą uwagę zwrócą wszyscy Ci, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie ich łazienek. Trzeba przyznać, że prysznice z deszczownicą wyglądają dużo bardziej elegancko niż klasyczne prysznice. Dodatkowo ich producenci oferują całą masę rozwiązań – od minimalistycznych form po nowocześnie wyglądające elementy. Klienci mogą wybierać między prysznicami chromowanymi, w stylu vintage oraz loftowym. Dzięki tak szerokiej ofercie, każdy urządzający mieszkanie lub dom bez trudu znajdzie coś dla siebie.