Jak odświeżyć swoją sypialnię na wiosnę?

wystroj sypialni

Już za kilka tygodni powitamy pierwsze prawdziwie wiosenne dni, które są doskonałą okazją do tego, aby wprowadzić do wnętrza swojej sypialni wprowadzić nieco więcej świeżości. Wbrew pozorom nie trzeba uciekać się do generalnego remontu – wystarczy kilka drobnych zmian w wyposażeniu pokoju, aby cieszyć się nową, całkowicie odmienioną aranżacją. Zatem jak szybko i sprawnie przeprowadzić metamorfozę sypialni na wiosnę?

Metamorfoza sypialni na wiosnę – nowa pościel

Łóżko to najważniejszy mebel w sypialni, który stanowi jej serce. Dlatego też wiosenną metamorfozę sypialni warto zacząć od zmiany designu łóżka, a dokładniej zakupu nowych kompletów pościeli. Nie ma chyba łatwiejszego i tańszego sposobu na wprowadzenie zmian w aranżacji sypialni. W sklepach aż roi się od pościeli w różnych wzorach, kolorach czy wykończeniach. Wiosną warto postawić na kwiatowe czy roślinne printy oraz kolory pastelowe, które idealnie wpisują się w wiosenny klimat.

Zobacz także: https://informacjedlaprasy.pl/najmodniejsze-dodatki-do-salonu-co-warto-kupic/

Wiosenne zmiany w sypialni – nowe tekstylia

Nie tylko pościel odgrywa kluczową rolę w zmianie wystroju sypialni. Kluczowe okazują się również pozostałe tekstylia, których wymiana na nowe modele utrzymane w nieco innym stylu wnętrzarskim mogą pomóc w odświeżeniu wnętrza. Przydadzą się nowe zasłony, najlepiej w jasnych, pastelowych kolorach, dzięki którym pomieszczenie stanie się jaśniejsze i bardziej przestronne. Do tego nowe poduszki w modnych ostatnio motywach roślinnych czy geometrycznych i welurowa narzuta na łóżko i gotowe.

Ozdoby na ścianę do sypialni

Jak udekorować ściany w sypialni na wiosnę? Ciekawą inicjatywą okazują się artystyczne plakaty i grafiki, których design można z łatwością dostosować do stylu wnętrzarskiego, który rządzi w sypialni. Obok plakatów warto również powiesić lustro w ozdobnej ramie, najlepiej złotej lub srebrnej, dzięki której aranżacja nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Gdzie szukać inspiracji?

Jak za jednym zamachem zaopatrzyć się we wszystkie rzeczy niezbędne do przeprowadzenia szybkiej i taniej metamorfozy sypialni? Warto skorzystać z możliwości, jakie dają nam Złote Tarasy. Jedna z najlepszych galerii handlowych w Warszawie imponuje liczbą sklepów z wyposażeniem wnętrz. Coraz więcej dodatków i dekoracji do domu pojawia się w odzieżowych sieciówkach, gdzie można trafić na prawdziwe okazje.

Przy okazji zakupów w centrum handlowym https://zlotetarasy.pl/ warto odwiedzić nie tylko działy wnętrzarskie, ale też odzieżowe, gdzie w okresie wiosennym można natrafić na prawdziwe perełki. Do wizyty w Złotych Tarasach zachęca nie tylko bogata oferta handlowa, ale również nowa strefa gastronomiczna oraz 24/7 parking, który może pomieścić ponad 1000 pojazdów.