Zlewy ceramiczne – modny element wyposażenia kuchni

jaki zlew wybrac

jaki zlew wybrac

Kuchnia jest sercem domu, dlatego ważne, aby pięknie się prezentowała i była praktyczna w użytkowaniu. Zlewozmywaki ceramiczne niewątpliwe pełnią obie funkcje, a ponadto są bardzo modne od kilku sezonów i cieszą się niesłabnącą popularnością. Jeśli Ty również marzysz o eleganckim  i funkcjonalnym wnętrzu postaw na kuchenny zlew ceramiczny. W poniższym artykule nieco przybliżymy, dlaczego warto postawić na ten bestsellerowy sprzęt. Zapraszamy.

Zlewozmywak ceramiczny do kuchni – materiał wykonania

Zlewozmywaki ceramiczne wykonane są ze szlachetnej kamionki, którą następnie się formuje i wypala w temperaturze 1500 stopni. Wysokiej jakości materiał i proces produkcji sprawiają, że ceramiczne zlewy znacznie wyróżniają się na tle innych, dostępnych na rynku modeli trwałością i higienicznością

Bardzo istotnym elementem decydującym o zakupie zlewozmywaka ceramicznego do kuchni jest renoma producenta. Aby produkt posłużył przez długie lata i spełniał wszystkie swoje funkcje, musi być wykonany z najwyższej jakości materiałów. Skuszenie się na tańsze zamienniki z pewnością w perspektywie czasu nie wyjdzie na dobre. Produkty znanych i renomowanych producentów zlewozmywaków kuchennych znajdziesz w sklepie łazienkowym Pati Art Studio. 

ceramiczny zlewozmywak

Ceramiczne zlewy kuchenne – dlaczego warto?

Zlewy ceramiczne charakteryzują się ponadprzeciętną odpornoscią na niskie i wysokie temperatury oraz zarysowania. Wrzątek czy gorący olej nie są mu straszne. Bardzo łatwo i szybko można je wyczyścić przy użyciu wody, płynu do mycia naczyń i gąbki, bez konieczności używania specjalistycznych detergentów. Co więcej, ceramiczne zlewozmywaki posiadają specjalną, nieprzywierającą powłokę, która zapobiega osadzaniu się kamienia. 

A więc jeśli najważniejsze są dla Ciebie idealna jakość i perfekcyjny wygląd to wierz nam – nie będziesz w stanie przejść obojętnie obok tego modelu zlewozmywaka. 

Aranżacje

Oferta ceramicznych zlewozmywaków jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Możesz wybierać spośród modeli prostokątnych, kwadratowych i okrągłych. Zazwyczaj utrzymane są w białej kolorystyce, dzięki czemu możesz je włączyć zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne aranżacje wnętrz. Jeśli lubisz gotować i robisz to często, z pewnością zainteresują Cię modele 2-komorowe lub 1,5 komorowe. Natomiast jeśli zazwyczaj jesz poza domem, wystarczy Ci zlewozmywak ceramiczny jednokomorowy