Moskitiery – jak dopasować je do okien?

rolety

Moskitiery z roku na rok zyskują na swojej popularności z uwagi na swoją skuteczność. Jak jednak rozwiązać kwestię dopasowania ich do naszych okien?

Dopasowanie moskitiery do okna – nie zawsze najprostsze zadanie

Dla każdego z nas jednym z największych problemów podczas letnich wieczorów są komary bądź inne owady, które wlatują do naszego domu i irytują nas tak mocno, jak tylko się da. O ile jednak w przypadku meszek, ciem czy innych nieszkodliwych owadów kończy się u nas tylko na irytacji, tak komary zostawiają często po swojej obecności nieprzyjemne ślady na naszym ciele, o których przez pewien czas nawet nie mamy pojęcia. To właśnie dlatego wiele osób decyduje się obecnie na kupno i montaż moskitiery w Szczecinie. To bardzo prosty produkt, lecz czasami odpowiedni jego dobór może być niełatwym zadaniem. Najprościej jest oczywiście zamówić moskitierę na wymiar, lecz nie zawsze będziemy chcieli wydawać aż tyle pieniędzy. Jak więc odpowiednio dobrać moskitierę do naszego okna? To proste – najlepiej jest wykonać dokładne pomiary ościeżnicy i udać się na zakupy. Będziemy pewni, że kupimy moskitierę o odpowiedniej wielkości i sprawdzi się ona w każdym przypadku.

A może… moskitiera w formie siatki samoprzylepnej?

Bardzo dobrą alternatywą do masywnych moskitier, które są montowane na okna plastikowe w Szczecinie, są moskitiery, które jesteśmy w stanie samodzielnie zamontować na oknie w formie siatki. Jak to jednak działa? Za naprawdę niewielkie pieniądze w sklepie budowlanym możemy kupić kilkumetrową moskitierę w formie siateczki. W opakowaniu znajdziemy specjalną taśmę z klejem po jednej oraz rzepami do drugiej stronie. W taki oto sposób możemy bardzo szybko zamontować naszą moskitierę na oknie z pomocą nożyczek.

W poszukiwaniu idealnej moskitiery na nasze okno

Szukając moskitiery możesz albo udać się do sprawdzonego marketu budowlanego, albo udać się do producenta takich wyrobów z prośbą o na przykład skonstruowanie spersonalizowanej moskitiery na twoje okno!